Previous Next

Paweł Szydło i Igor Braja medalistami Mistrzostw Polski U15.

25 października w Lublinie odbył się turniej Mistrzostwa Polski Młodzików U15 gromadząc 425 zawodników i zawodniczek reprezentujących 126 klubów. Organizatorem zawodów był Polski Związek Judo i Młodzieżowy Klub Judo Lublinianka-Team.
Nasz klub  reprezentowali judocy Paweł Szydło MU15 / -46 kg (28 zawodników w kategorii), Igor Braja MU15 / -42 kg (23 zawodników w kategorii) oraz trener Mirosław Nowicki.

Bardzo dobrze walczyli obaj zawodnicy pozostawiając w pokonanym polu wielu doświadczonych i mocnych zawodników.
Dzięki dużym już umiejętnościom, determinacji i wielkiemu sercu do walki Paweł i Igor wywalczyli BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI.
Paweł Szydło i Igor Braja są wychowankami trenera Grzegorza Morawskiego.
Zawodnicy tym występem ostatecznie potwierdzili, że należą do ścisłej krajowej czołówki w kat. Młodzik.

Drukuj   E-mail