8 lutego na hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się kurs sędziowski, w którym wzięliśmy udział wraz z zawodnikami i trenerami z podkarpackich klubów judo.
Szkolenie przeprowadził sędzia klasy międzynarodowej Damian Andrunik, który szczegółowo omówił nowe przepisy judo oraz ich praktyczne zastosowanie podczas zawodów.
Nasz klub reprezentowali trener Filip Bęben oraz zawodnicy Liliana Syrek, Tymoteusz Koszelnik, Emilian Fic, Paweł Szydło i Igor Braja.