Paweł trenował w Kodokanie.

Paweł trenował w Kodokanie.

Ferie zimowe Paweł Szydło (wyjazd prywatny) spędził w Japonii. Paweł trenował w legendarnym Kodokanie w Tokio gdzie zgłębiał tajniki japońskiego judo oraz zwiedzał Japonię.
Treningi pod okiem japońskich mistrzów judo na pewno zaprocentują podczas startów w 2026r a także w przyszłości.


Drukuj   E-mail